فهرست مطالب

آزمایشگاه بیمارستان کسری کرج یکی از بخش های اصلی وتخصصی و فوق تخصصی بیمارستان میباشد که به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به بیماران بستری و همچنین مراجعین سرپایی بیمارستان میباشد.آزمایشگاه بیمارستان کسری کرج مجهز به جدیدترین تجهیزات آزمایشگاهی میباشد.این بخش بیمارستان با بهره گیری از پرسنل مجرب وبا دانش،خدمات شبانه روزی آزمایشگاهی در کرج  را با دقت بالا به بیماران ارائه میدهد.

آزمایشگاه بیمارستان کسری کرج با تکیه بر نیروهای جوان و با دانش در کنار تجهیزات استاندارد جهانی در راستای افزایش رضایتمندی پزشکان و ارتقا سلامت مراجعه کنندگان به بخش آزمایشگاه گام بر میدارد.

آزمایشگاه شبانه روزی در کرج

آزمایشاه شبانه روزی در کرج به تعداد محدودی وجود دارد.آزمایشگاه بیمارستان کسری کرج به صورت شبانه روزی خدمات تخصصی و فوق تخصصی را ارائه میدهد.معمولا عمده ترین دلیلی که بیماران نیاز به انجام آزمایش در شب پیدا میکنند موارد اورژانسی  مانند بررسی عفونت خون،کم خونی،آنالیز ادرار و آزمایش های مشابه میباشد.یکی از مزایای مراجعه به بخش آزمایشگاه و پاتولوژی بیمارستان کسری به عنوان آزمایشگاه شبانه روزی در کرج،داشتن قرار داد با اکثر بیمه ها میباشد.

کادر تخصصی آزمایشگاه بیمارستان کسری در سه بخش هماتولوژی،کلینیکال و ژنتیک به صورت شبانه روزی و با کمک تجهیزات نوین جهانی به ارائه خدمات به بیماران مشغول هستند.آزمایشگاه شبانه روزی در کرج در واقع همان آزمایشگاه بیمارستان کسری میباشد که در هر ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمت به همشهریان گرامی میباشد.

خدمات آزمایشگاه  و پاتولوژی بیمارستان کسری کرج

انواع خدمات آزمایشگاه بیمارستان کسری شامل آزمایش های تخصصی هماتولوژی،هورمونی،آنالیز مایعات بدن،بررسی بافت های رسیده از بخش های مختلف بدن،آزمایشگاه کرونا و تائیدیه برای پرواز،میکروبیولوژی،سم شناسی،ویروس شناسی و.. میباشد. همچنین آزمایش های غربالگری جنین و همچنین پاپ اسمیر برای بانوان نیز از خدمات دیگر آزمایشکاه بیمارستان کسری کرج میباشد.برای انجام چک آپ های دوره ای و آزمایش های روتین به صورت شبانه روزی در کرج میتوانید از خدمات بیمارستان کسری استفاده نمایید.

خدمات آزمایشگاهی و پاتولوژی بیمارستان کسری تحت نظر پزشکان حاذق و با استفاده از تجهیزات مدرن و استاندارد انجام میشود.این خدمات برای مراجعین سرپایی وغیر بستری بیمارستان وهمچنین بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان کسری به صورت شبانه روزی و اورژانسی انجام میشود.

تجهیزات آزمایشگاه بیمارستان کسری در کنار پرسنل مجرب و با دانش آن سبب گردیده که پاسخ آزمایش های بالینی بیماران با دقت کم نظیر و در زمان اندکی آماده شود.کوتاه بودن زمان پاسخدهی به آزمایش ها وهمچنین دقت بالا در پاسخدهی در روند درمان بیماران نقش بسیار موثری خواهد داشت.

آزمایش بررسی گلبول های خون یا CBC :این آزمایش رایج ترین آزمایش انجام شده در کلینیک های پزشکی میباشد.این آزمایش شامل بررسی تعداد گلبول های قرمز و همچنین وضعیت گلبول های سفید خون میباشد.با این آزمایش میتوان شرایط کم خونی و یا پرخونی وهمچنین وضعیت گلبول های سفید بررسی کرد.

آزمایش های هورمونی:برای انجام آزمایش های هورمونی در کرج مانند آزمایش تیروئید،آزمایش هورمون های زنانه مختلف،آزمایش هورمون PSAیا پروستات،پرولاکتین و سایر آزمایش های تخصصی هورمونی میتوان به آزمایشگاه بیمارستان کسری مراجعه نمایید.

آزمایش های بیوشیمی:این آزمایش های شامل بررسی میزان قند خون،آنزیم های کبدی،بررسی عملکرد کلیه و الکترولیت ها میباشد.

منبع

آزمایشگاه بیمارستان کسری کرج

مزیت انجام آزمایش در آزمایشگاه بیمارستان کسری کرج

وجود پرسنل مجرب برای نمونه گیری از اطفال و سالمندان

سرعت در پذیرش و نمونه گیری از بیماران

ارائه خدمات به بیماران سرپایی و بستری به صورت همزمان

آزمایشگاه شبانه روزی در کرج

دقت بالا در جوابدهی به آزمایش ها

انجام نمونه گیری در منزل

ارائه جواب آزمایش به صورت اینترنتی

قرار داد با بیمه های مختلف

تعداد وتنوع کافی تجهیزات آزمایشگاهی بیمارستان متناسب با حجم کاری آزمایشگاه

راه اندازی لاین تخصصی PCR برای بیماران بستری و همچنین مراجعین سرپایی

 

بهترین آزمایشگاه شبانه روزی در کرج

بهترین آزمایشگاه شبانه روزی در کرج را صرفا میزان رضایت مراجعین و پزشکان آنها مشخص میکند.درواقع بهترین آزمایشگاه شبانه روزی در کرج،علاوه بر آنکه به صورت اورژانسی وسریع پاسخ آزمایش های بالینی بیماران را ارائه میدهد،دقت بالایی نیز در پاسخ دهی دارد.دقت و سرعت در پاسخ دهی دو امر مهم در روند درمان بیماران میباشد.

بهترین آزمایشگاه شبانه روزی در کرج علاوه بر پاسخ دهی مناسب،معمولا با اغلب بیمه های درمانی قرار داد نیز دارد.پاسخدهی اینترنتی نیز یک پارامتر دیگر میباشد.وجود پرسنل حاذق برای نمونه گیری از افرادی که رگ های برجسته و واضح ندارند،از دیگر پارامترهای یک آزمایشگاه شبانه روزی خوب در کرج میباشد.برای آشنایی به پزشکان پاتولوژیست بیمارستان کسری کرج کلیک کنید

 

ازمایشگاه شبانه روزی در کرج در نقاط مختلف کرج وجود دارد اما ازمایشگاه بیمارستان کسری کرج به دلیل موقعیت مکانی آن دسترسی مناسبی برای مراجعین دارد

برای یافتن بهترین ازمایشگاه در کرج باید چندین پارامتر مختلف را مدنظر داشته باشید.ازمایشگاه بیمارستان کسری یکی از بهترین ازمایشگاه های کرج میباشد.